ONEMANSHOW : THE MOVIE

ONEMANSHOW : THE MOVIE

2DČV
Délka:100 minut

Fotogalerie

Plakáty

Jak už to tak u projektů Kamila Bartoška bývá, vše je zahaleno tajemstvím a detailů je k dispozici minimum. Teprve před pár dny nabídla malou novinku Unie filmových distributorů, když v rámci jejího pravidelně aktualizovaného přehledu premiér v českých kinech byla uveřejněna informace, že ONEMANSHOW – The Movie se dočká uvedení 17. srpna 2023.

Původně ONEMANSHOW začínala jako série bizarních rozhovorů, kde si Kamil, řečený Kazma, utahoval z pozvaných hostů. Později se show proměnila v sérii velkolepých pranků. V rámci provokativních kousků se ONEMANSHOW podařilo dostat na České lvy falešného Jima Carreyho, proniknout do zákulisí mistrovství světa v hokeji, uspořádat vystoupení falešného Justina Biebera, vpašovat falešného soutěžícího do pořadu Prostřeno nebo se Kazmova partička pokusila napálit Leoše Mareše a připravit jej o auto.

V roce 2020 skončila jedna éra pořadu, když v její finální epizodě tým odhalil několik pranků, které se nepovedly a show opustil její dlouholetý spoluautor a režisér Markus Krug, který se chtěl vydat novým směrem. Mezi fanoušky se spekuluje o tom, že spolu s filmem se s ONEMANSHOW definitivně rozloučí i Bartošek, ale na jakékoliv skutečné podrobnosti si budeme muset ještě počkat.