ABBA: The Movie - Fan Event

ABBA: The Movie - Fan Event

2D5.1ČTMP
Režie:Lasse Hallström
Hrají:Anni-Frid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Agnetha Fältskog
Premiéra:17. září 2023
Délka:120 minut
Žánr:Hudební

Trailery

Fotogalerie

Plakáty

Zažijte nejlepší chvíle svého života! ABBA vtančí do kin v rámci speciální dvoudenní události.

Nově remasterovaný film, který natočil režisér Lasse Hallström během úspěšného turné ABBY po Austrálii, vás vezme na retrospektivní cestu do 70. let, kdy vládlo disco a ABBA byla královnou parketu. Film obsahuje mimořádně vzácné záběry ze zákulisí i celovečerní provedení jejích největších hitů, včetně písní Dancing Queen, SOS, Name Of The Game a Waterloo. ABBA: The Movie přibližuje nesmírně populární kapelu v době její největší popularity.

Součástí je i příběh moderátora z venkovského rádia, který se pokouší získat vytoužený rozhovor s kapelou. Výsledkem snažení mladého DJe je napáchaný mix náhod a omylů, zatímco oddaný bodyguard skupiny dělá vše pro to, aby mu v jeho počínání zabránil.

Fanoušci ocení speciální bonusy, včetně rozhovorů s tvůrci úspěšného koncertu ABBA: Voyage, nahlédnutí do Muzea ABBA ve Stockholmu, videoklipy a mimořádně vzácné záběry ze zákulisí příprav turné v roce 1977.

V kinech POUZE v neděli 17. září a v úterý 19. září 2023!

Rok výroby: 1977
Datum lokální premiéry: 17. září 2023
Datum světové premiéry: 17. září 2023

Země původu:

  • Švédsko

Režie: Lasse Hallström  •  Hrají: Anni-Frid Lyngstad , Benny Andersson , Björn Ulvaeus , Agnetha Fältskog , Robert Hughes , Stig Anderson