Psychohrádky

Psychohrádky

Délka:120 minut

Fotogalerie

Plakáty

“Psychohrátky" jsou populárně naučná zábavná show o duševním zdraví z dílny Holubice Agency. Tato unikátní show přináší důležité informace o duševním zdraví prostřednictvím zábavy a interakce. V pořadu vystupují Eva Holubová, Karolína Holubová, Matěj Paprčiak a psycholog Jiří Valášek.

 

Každé představení "Psychohrátek" je jedinečné. Jedná se o show s prvky stand-upu a besedy, která se zaměřuje na určité téma, avšak samotný průběh je také zčásti utvářen přímo diváky, kteří jsou srdečně zváni k položení otázek a aktivnímu zapojení do diskuze. Během besedy jsou vtipnými scénkami předváděny modelové situace, které jsou následně vysvětleny odborníkem na psychologii. Tento přístup umožňuje divákům lépe porozumět danému tématu a sdílet své otázky a zkušenosti s účinkujícími. Při "Psychohrátkách" je klíčové vytvořit příjemné a bezpečné prostředí, kde se diváci cítí pohodlně a mohou klást jak intimní, tak anonymní otázky. Zároveň se nejedná jen o pouhý přenos informací, ale i o zábavu, humor a odlehčení tématu.

 

"Psychohrátky" měly premiéru v roce 2022 ve Werichově vile na Kampě a byly úspěchem. Vyprodaná představení a pozitivní ohlasy svědčí o tom, jak přitažlivou formou tato show předává informace o duševním zdraví.

Rok výroby: 2022

Země původu:

  • Česká republika

Psychohrádky

5. 10. sobota

Ceny19:00