Poslední ze žhavých milenců

Poslední ze žhavých milenců

Délka:155 minut

Fotogalerie

Plakáty

Poslední ze žhavých milenců

Petr Nárožný a Simona Stašová v komedii Neila Simona

Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Broadwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům.

Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: „Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

Hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný

Autor: Neil Simon

Režie: Zdeněk Kaloč

Žánr: činohra

Délka: 155 min. (včetně 20 min. přestávky)

Premiéra: 13.05.2010

Produkce: Agentura Harlekýn

Poslední ze žhavých milenců (Poslední ze žhavých milenců)

27. 10. neděle

Ceny19:00